Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Sitesi

Www.Hepsiciler.Forumrama.Com

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

2.klip hep bana olabilir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ßck_
Yeni Hepsi'ci
Yeni Hepsi'ci
ßck_

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 26/08/08 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : gümüşhane Hobi : innernet:D Meslek : öğrenci

MesajKonu: 2.klip hep bana olabilir 2.klip hep bana olabilir EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 12:49 pm

25.8.2008) HaberTürk’te Saba Tümer ile Gece adlı programa cıkan hepsi grubu,bizlere güzel haberler verdi.Hepsi grubu yeni albümünden 2. klibini hep bana’ya cekmeyi düşündüklerini öne sürdü.Ancak gülçin bizim için hayranlarımızında ne düşündüklerinin önemi var dedi.Hepsi Bu karar her an değişebilir şeklinde bir açıklama yaptı.Hepsi grubu Eylül sonlarında sinema filminin cekimlerinin başlıyacağı ve ocak sonu veya subat basında vizyona gireceği hakkında bilgiler verdi.Hepsi grubu film hakkında cok bilgi veremeyeceklerini söyledi ancak bir kac bilgi verdiler;
biz bu filmde hepsi grubu olarak olmıyacağız yani,bizim bambaşka bir şekilde görüceksiniz acıklamasını yaptı.

ayrıca Hepsi america’dan bir müsical teklifi geldiğini bunun umarım olcağını belirtti.Ama sözleşmeleri gereğince bu haberi söylemeleri kesinlikle yasak olduğunu belirtti
kalp ALINTI kalp
**Yoshym12**
Moderatör
Moderatör
**Yoshym12**

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/03/08 Mesaj Sayısı : 1866 Nerden : Hobi : Meslek :

MesajKonu: Geri: 2.klip hep bana olabilir 2.klip hep bana olabilir EmptySalı Eyl. 02, 2008 8:38 am

hmm sağol
http://hepsiciyis.5forum.info/
sarı_şeker
Süper Miss Moderatör
Süper Miss Moderatör
sarı_şeker

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 10/02/08 Mesaj Sayısı : 362 Nerden : istanbul Hobi : pcde zaman geçirmek , dans etmek vemüzik dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: 2.klip hep bana olabilir 2.klip hep bana olabilir EmptyPtsi Eyl. 08, 2008 12:09 pm

teşkür
http://www.tekgruphepsi.nceboard.biz

2.klip hep bana olabilir

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası