Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Sitesi

Www.Hepsiciler.Forumrama.Com

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

ŞeKiLLi SevGi NicKleRii

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
İREM
Ortama Akmış Hepsi'ci
Ortama Akmış Hepsi'ci
İREM

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 25/02/08 Mesaj Sayısı : 1442 Nerden : Hobi : Meslek :

MesajKonu: ŞeKiLLi SevGi NicKleRii ŞeKiLLi SevGi NicKleRii EmptySalı Haz. 03, 2008 5:44 pm

.•¨`*:•..•¨`*:•. .•¨`*:•. ..•¨`*:•. LOVE•¨`*:•.*¨`*:•. .•¨`*:•..•¨`*:•.

уαмυяℓυ ѕσкαкℓαя∂α нαуαтıмı αяуσяυм

.°•. °•. °•. °•.нзяیзұїм یэиیіи саиїм یэ√ģĩιім.•° .•° .•° .•°.

вєη ѕαηα нαℓα aşığıм.ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα Şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα söz єтмє özℓємєктєη.

нαуαтı ∂ιğєяℓєяιη∂єη кσρуα çєкєяєк уαşαмαк вυ∂αℓα¢α...

αн ∂ємєк özєℓ∂ιя...ναн ∂ємєк ιğяєηçтιя...

~~~ηαѕıℓ вιя ѕєν∂αуѕα вυ "кαяşı" кσуαмαм~~~

∂ση'т ƒσяgєт мє ηє σℓυя вєηι тєякєтмє..

~~вєηι вιя ѕєη αηℓα∂ıη , ѕєη ∂є уαηℓış αηℓα∂ıη. ~~

кαρıℓмα яüzgαяıмα ηєzℓє σℓυяѕυη

"∂σѕтυ ∂α ѕєνєяιм ∂üѕмαηι ∂α. çüηкι ∂σѕт gü¢üмü,
∂üşмαη ö∂єνιмι göѕтєяιя.....'

єѕкι∂єη кιвιяℓιу∂ιм; αятıк кυѕυяѕυzυм...
cEmReKoLiK
Yeni Hepsi'ci
Yeni Hepsi'ci
cEmReKoLiK

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 28/08/07 Mesaj Sayısı : 14 Nerden : istanbul Hobi : bale_yan flüt_müzik_chat Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞeKiLLi SevGi NicKleRii ŞeKiLLi SevGi NicKleRii EmptyPtsi Tem. 07, 2008 8:16 pm

[b][i]Çqq tşkkr eders sper şylr ysıysunnn
http://hayalprestler.azbuz.com
.:Ya[C£]mR£:.
Süper Miss Moderatör
Süper Miss Moderatör
.:Ya[C£]mR£:.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 15/12/07 Mesaj Sayısı : 9492 Nerden : :) Hobi : msn de takılmak vb. Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞeKiLLi SevGi NicKleRii ŞeKiLLi SevGi NicKleRii EmptyCuma Ağus. 08, 2008 10:46 pm

tşkLR cnm çok güseLLeR
eren_beyza
Yeni Hepsi'ci
Yeni Hepsi'ci

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : antalya Hobi : bale yapmak,foto çekmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞeKiLLi SevGi NicKleRii ŞeKiLLi SevGi NicKleRii EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 11:53 am

çok uzaktasın beni duyamazsın unuttun belkide hatırlamazsın hani derdinya biratanem birtanen burda ya sen? ,fizik ile araştırdım kimya ile çözdüm edebiyat ile söylüyorum seni çok seviyorum,erkekler kalem gibidir ne kadar yazarsan yaz ham maddesi ODUNdur,beni kalbinden böl çarp topla ama sakın çıkarma,sen sev seveni seven sevsin seni,seçeni ben kazanmak için uğraşmam,sen seveni göremeyecek kadar körsen oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar gururludur,aşk bir elma şekeri gibidir önce şekerini yersin sonra kazığını,sevmek çay gibidir sevilmek şeker bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer,sen ölmezsen ben senin aşkından ölücem zaten,aşkımı yazmaya dağ aradım aşkımdan büyük dağ bulamadım .BUNLARDA BENDEN CİCİ CİCİ KULLANIN.
!CmRe_bsRa!
Hepsi Hastası
Hepsi Hastası
!CmRe_bsRa!

Yaş : Kayıt tarihi : 25/03/08 Mesaj Sayısı : 2586 Nerden : Hobi : Meslek :

MesajKonu: Geri: ŞeKiLLi SevGi NicKleRii ŞeKiLLi SevGi NicKleRii EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 12:48 pm

sgl cnm

ŞeKiLLi SevGi NicKleRii

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası